![](https://kastoria365.gr/wp-content/uploads/2022/07/289644909_10227746221698171_9204330564737960704_n-640x509.jpg)
1 πακέτο ζυμαρικα
2 κρέμες γάλακτος
300 γρ τυρί τριμμένο γκουντα
6 φέτες μπέικον
1 Φιλαδέλφεια
Βράζουμε τις πενες σύμφωνα με τις οδηγίες ! Τσιγαριζουμε το μπέικον ! Βάζουμε τα μακαρόνια σε ενα πυρέξ και ανάμεσα τους βάζουμε και λίγο βιταμ ! Ρίχνουμε όλα τα υπόλοιπα υλικά και ψήνουμε στο φούρνο για μισή ωρα περίπου στους 200
Τιπ: για καλύτερο ανακάτεμα του Φιλαδέλφεια ζεστάνετε λίγο τις κρέμες γάλακτος και λιώστε το εκεί μέσα