Η Καστοριά μας διαπρέπει και στον αθλητισμό !
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Πρωταθλητής στο πρωτάθλημα Ανδρών της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. για την σεζόν 2022-2023 αναδείχτηκε το Άργος Ορεστικό κερδίζοντας παράλληλα και την άνοδο στην Γ´Εθνική Κατηγορία Μπάσκετ !
Θερμά συγχαρητήρια
στους πρωταθλητές μας και εύχομαι καλή πορεία στην Γ’ Εθνική !
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Ο Γυναικείος Ποδοσφαιρικός Όμιλος επικράτησε της Ολυμπιάδας Υμηττού και εξασφάλισε την παραμονή στην Α΄ Εθνική γυναικών !
Τα κορίτσια μας τα κατάφεραν ! Τις αξίζουν πολλά
συγχαρητήρια
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Με επιτυχίες και διακρίσεις επέστρεψαν οι κωπηλάτες μας από το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κωπηλασίας Εφήβων/Νεανίδων που διεξήχθη στο Μπριβ της Γαλλίας !
![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f44f_1f3fb.png)
Θέλω να συγχαρώ θερμά τους αθλητές και τις αθλήτριες των Ναυτικών Ομίλων Καστοριάς και Μαυροχωρίου, για τις εξαιρετικές επιδόσεις τους και τα μετάλλια που κατέκτησαν !
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1.5/16/1f1ec_1f1f7.png)
Μας κάνουν περήφανους για μία ακόμη φορά !