![](https://kastoria365.gr/wp-content/uploads/2023/12/ΝΤΟΝΤΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-678x509.jpg)
Στα πλαίσια του επερχόμενου τουρνουά Rising Stars που διοργανώνει η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης πραγματοποιούνται προπονήσεις στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β´ της Θεσσαλονίκης.
Τον σύλλογό μας εκπροσωπεί ο αθλητής Παναγιώτης Ντόντης (γεν. 2007) τον οποίο συγχαίρουμε θερμά και ταυτόχρονα η διάκρισή του αυτή μας κάνει όλους πολύ χαρούμενους, καθώς ο Α.Σ. Καστοριάς συνεχίζει να επενδύει στη νέα γενιά αθλητών!
Α.Σ. Καστοριάς
![](https://kastoria365.gr/wp-content/uploads/2023/12/ΝΤΟΝΤΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-407x640.jpg)