![](https://kastoria365.gr/wp-content/uploads/2024/02/426830088_1207528563549679_7722822313967958864_n-1132x509.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία και συμμετοχή μελών και φίλων του συλλόγου ΟΡΕΣΤΙΣ του Άργους Ορεστικού έγινε ή κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας στο οικογενειακό κέντρο ΑΚΡΟΑΜΑ με την συνοδεία τοπικής ορχήστρας
Κωνσταντίνος Μάνος
Με μεγάλη επιτυχία και συμμετοχή μελών και φίλων του συλλόγου ΟΡΕΣΤΙΣ του Άργους Ορεστικού έγινε ή κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας στο οικογενειακό κέντρο ΑΚΡΟΑΜΑ με την συνοδεία τοπικής ορχήστρας