![](https://kastoria365.gr/wp-content/uploads/2024/04/435030609_1066969151070614_6222992573956915914_n-1080x509.jpg)
Χαιρετισμό απηύθυνε στο 2ο φόρουμ που Έλαβε χώρα σήμερα στην αίθουσα του πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας παράρτημα Καστοριάς ο Πατέρας Ελευθέριος Συτιλίδης, παράλληλα Διάβασε και το μήνυμα μητροπολίτη Καστοριάς κ.Καλλίνικου .
Χαιρετισμό απηύθυνε στο 2ο φόρουμ που Έλαβε χώρα σήμερα στην αίθουσα του πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας παράρτημα Καστοριάς ο Πατέρας Ελευθέριος Συτιλίδης, παράλληλα Διάβασε και το μήνυμα μητροπολίτη Καστοριάς κ.Καλλίνικου .