![](https://kastoria365.gr/wp-content/uploads/2024/03/306396418_10228446919626576_4516252125495463454_n-640x640-1-640x509.jpg)
Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καστοριάς συγχαίρει θερμά την Προϊσταμένη του 1ου Νηπιαγωγείου Καστοριάς, κ. Δέσποινα Γούλα, και όλο το εκπαιδευτικό του προσωπικό για την απονομή διαπίστευσης Erasmus στο πλαίσιο της δράσης: «Μαθησιακή Κινητικότητα ΚΑ1 στον τομέα της Σχολικής Εκπαίδευσης Erasmus+» και, μάλιστα, με εξαιρετικά υψηλή βαθμολογική κατάταξη.
Ευχόμαστε καλή συνέχεια στην εξέλιξη του προγράμματός σας και σας γνωρίζουμε πως η διεύθυνση θα βρίσκεται πάντα αρωγός σε κάθε σας ανάγκη.
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΠΕ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ