![](https://kastoria365.gr/wp-content/uploads/2024/02/16583214578884568246.jpg)
Συγχαίρουμε την ομάδα Α.Ο. Τρίκαλα για την κατάκτηση του πρωταθλήματος 2023-24 του 4ου ομίλου της National League 2. Ευχόμαστε καλή συνέχεια στο επόμενο σκαλοπάτι της National League 1 και ταυτόχρονα συγχαίρουμε όλες τις ομάδες του 4ου ομίλου της National League 2 όπου συμμετείχε η ομάδα του Α.Σ. Καστοριάς, για το υψηλό αγωνιστικό επίπεδο που συνέβαλε στον υγιή ανταγωνισμό του 4ου ομίλου.
Α.Σ. Καστοριάς