![](https://kastoria365.gr/wp-content/uploads/2024/05/442561835_1147106349662086_2758157192221127527_n-1-1132x509.jpg)
Παράσταση διαμαρτυρίας έξω από το κτήριο της Αντιπεριφέρειας στην Καστοριά, πραγματοποίησαν το πρωί οι εργαζόμενοι στο πλαίσιο της 24ωρης απεργίας που έχει κηρύξει για σήμερα, Τρίτη 21 Μαϊου 2024, η ΑΔΕΔΥ.
Παράσταση διαμαρτυρίας έξω από το κτήριο της Αντιπεριφέρειας στην Καστοριά, πραγματοποίησαν το πρωί οι εργαζόμενοι στο πλαίσιο της 24ωρης απεργίας που έχει κηρύξει για σήμερα, Τρίτη 21 Μαϊου 2024, η ΑΔΕΔΥ.